English | ara
ENDOSKOPİ SERVİS

Yurt çapında artarak süren Pentax Endoskopi sistemlerinin satışları ile sistemlerimizin kullanımları yaygınlaşmıştır. Endoskopi Servis Bölümünün amacı yaygınlaşan sistemlerin bakım ve onarımlarını aksatmadan yapabilmektir.
Teknik servis bölümümüz bakım onarım faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için gerekli insan gücü ile donatılmıştır. Ankara merkez olmak üzere, İstanbul, İzmir ve Trabzon’da faaliyet gösteren servisimiz 4 mühendis ve 9 teknikerden oluşmaktadır. Personelimiz cihazların bakımı için gerekli tüm bilgileri ana firma eğitim merkezlerinde alarak sertifikalandırılmıştır. Özel sertifikasyona tabii olan EUS, EBUS cihazları ve CCD kameraların tamiri ilgili eğitimler alınmış, tamir için gerekli tüm gereçler temin edilmiş ve tamiratlara başlanmıştır.
2014 yılı içerisinde uzman bir firmaya Endoskopi Servis Yönetim Sistemi hazırlatılarak yılbaşından itibaren uygulanmaya başlanmıştır. Servis bölümümüzün ihtiyaçlarını karşılayacak bir şekilde tasarlanan sistem ile hastanelerin, arızalı cihazların, yedek parçaların takibi yapıldığı gibi, hastaneler de arızalı cihazlarının takibini kolayca yapabilmektedir.
 
Pentax Arıza Takip Sistemi için tıklayın
Endoskopi.pngEndoskopi_1.pngEndoskopi_2.pngEndoskopi_3.pngEndoskopi_4.png
Endoskopi_5.pngEndoskopi_6.pngEndoskopi_7.png
 
Her hakkı saklıdır. © KURT & KURT
Gölgeli Sokak, No: 18 06700 Gaziosmanpaşa Ankara • Tel: +90 312 436 82 82 (pbx) • Fax: +90 312 436 96 00